• نمایندگی تعمیرات بوش

    نمایندگی تعمیرات سامسونگ | نمایندگی تعمیرات ال جی | نمایندگی تعمیرات بوش | نمایندگی تعمیرات ویرپول

  • نمایندگی تعمیرات ال جی

    نمایندگی تعمیرات سامسونگ | نمایندگی تعمیرات ال جی | نمایندگی تعمیرات بوش | نمایندگی تعمیرات ویرپول

  • نمایندگی تعمیرات سامسونگ

    نمایندگی تعمیرات سامسونگ | نمایندگی تعمیرات ال جی | نمایندگی تعمیرات بوش | نمایندگی تعمیرات ویرپول

نمایندگی تعمیرات بوش در ایران

شرکت دیبا سرویس  که  نمایندگی تعمیرات بوش را در ایران را دارد با  تکنسین هایی مجرب آماده ارائه هرگونه خدمات، تعمیر و نگهداری انواع محصولات لوازم خانگی با برند  بوش شامل  لباسشویی – ظرفشویی – یخچال فریزر و سایدبای ساید و ... است. لذا تعمیر و سرویس و نگهداری محصولات بوش خود را به  شرکت دیبا سرویس که نمایندگی تعمیرات بوش را دارد بسپارید و خدمتی بی نظیر را دریافت کنید.  

 نمایندگی تعمیرات بوش

نمایندگی تعمیرات بوش

یکی از افتخارات شرکت دیبا سرویس که مسئولیت نمایندگی تعمیرات بوش را بر عهده دارد، جلب رضایت شما مشترک محترم می باشد پس با اطمینان خاطر تعمیرات خود را به نمایندگی تعمیرات بوش دیبا سرویس بسپارید.  

شرکت بوش آلمان و نمایندگی تعمیرات بوش در ایران

 کیفیت بی نظیر صنایع آلمان برای همگان شناخته شده است. كشور آلمان به عنوان دومین قدرت اقتصادی جهان در زمینه فرآوری اقتصادی پیشرو است. كشور آلمان با وجود بالاترین میزان تولید داخلی و داشتن بیشترین اعضا در اتحادیه اروپا از مهمترین مناطق تجاری، اقتصادی جهان به شمار می‏رود. با بررسی بازار تجارت جهانی و ارائه خدمات تجارتی كشور آلمان پس از ایالات متحده آمریكا، جایگاه دوم را در رده ‏بندی اقتصادی كسب كرده است. شرکت بوش یکی از شرکت های کشور آلمان است که کیفیت بی نظیری را در محصولات خود دارد و به کشورهای مختلف از جمله ایران  صادر می کند.  محصولات شرکت بوش آلمان  یکی از با کیفیت ترین محصولات لوازم خانگی در جهان است. شرکت دیبا سرویس در ایران نمایندگی تعمیرات بوش را دارد.

تاریخچه شرکت بوش و نمایندگی تعمیرات بوش در ایران

شرکت بوش در سال 1886 توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان بنیان نهاده شد.روبرت بوش تنها 25 سال سن داشت که با همفکری دو تن از پرسنل،کارگاه مهندسی ماشین آلات سبک و مهندسی برق خود را بنا نهاد.

 خدماتی که در این کارگاه ارائه میشد عبارت بود از: تعمیر دستگاههای تلفن،لوازم برقی،دستگاههای ماشین تحریر و ماشین آلات دیگر.

پشتکار و تلاش های مداوم روبرت بوش در مدت زمانی نسبتا کوتاه باعث شد تا کارگاه کوچک او به شرکت بین المللی موفقی مبدل گردد.

در اوج موفقیت این شرکت کمتر کسی متوجه این مهم بود که اساس توسعه و گسترش روزافزون این شرکت با وجود سادگی بر اختراعاتی ابتکاری همانند احتراق مغناطیسی برای موتورهای درونسوز بنا شده است.

روبرت بوش در تمام طول مدت فعالیتش به شعار "بهتر است پول خود را از دست بدهیم تا اعتماد و اطمینانی که مشتری به ما میکند را از دست بدهیم"وفادار ماند و بر آن تاکید داشت.

شرکت بوش همواره از اصل ارائه کیفیت برتر در زمینه لوازم خانگی پیروی میکند.این شرکت موفق با مسئولیت محدود در سطحی جهانی در زمینه صنعت ابزارآلات برقی و لوازم خانگی تاثیرگذار بوده و حضوری مستمر و موفق در بازارهای جهانی دارد و در سراسر جهان نمایندگی تعمیرات بوش را دارد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان قرار دارد .شرکت روبرت بوش یکی از پیشگامان صنعت آلمان و بزرگ ترین تامین کننده لوازم برقی و لوازم خانگی  در جهان است و صادر کننده انواع لوازم خانگی به جهان است. در ایران نمایندگی تعمیرات بوش را شرکت دیبا سرویس بر عهده دارد.

کالاهای مصرفی و فناوری های ساختمانی این شرکت در سال 2010،فروشی معادل 47.5 میلیارد یورو داشت که با رشدی معادل 27 درصد در سال،سریعترین رشد سالانه را در تاریخ 125 ساله خود به ثبت رساند

 

تماس با ما

آدرس شعبه 1 : تجریش - خیابان فنا خسرو - خیابان اسدالهی - بن بست شبنم - پلاک 6

تلفن : (10 خط ویژه) 22717796

آدرس شعبه 2 : ستارخان - خیابان کاشانی پور - مجتمع توحید - طبقه اول - پلاک 179

تلفن : 44291224 - 44291259

آدرس شعبه 3 : خیابان ری - سه راه امین حضور - کوچه میر مطهری - پاساژ امام جواد - طبقه 2-  -پلاک 19

تلفن : 33505385 - 33514460

تلفن انتقادات و پیشنهادات : 09381828186

Scroll to Top