راهنمای خرید جارو برقی

راهنمای خرید جارو برقی

اولین نکته ای که باید در هنگام خرید یک جاروبرقی به آن توجه کنید این است که با توجه به نیاز خود اقدام به خرید جاروبرقی کنید. در بازار تعداد مختلفی جارو برقی با ظرفیتهای مختلف وجود دارند که هر کدام از آنها برای مکان های خاص طراحی شده اند و همچنین موارد دیگر که در هنگام خرید جارو برقی باید به آن توجه کنید:

 

قدرت مکش


اکثر خریداران موقع  خرید جاروبرقی بیشتر به میزان قدرت موتور جاروبرقی توجه می کنند. بسیاری تصور می کنند که قدرت مکش جاروبرقی با توان موتور در اتباط مستقیم است. اما فراموش نکنید که مقوله توان مکش پارامتری جدا است که در دفترچه های راهنمای تمامی جاروبرقی ها موجود است. این اشتباه در هنگام خرید جاروبرقی باعث می شود که بسیاری از افراد از جاروبرقی خود راضی نباشند.

 وزن جاروبرقی


کاربران اصلی جاروهای برقی در منازل بانوان هستند که به صورت طبیعی نسبت به آقایان از توانایی جسمی کمتری برخوردار هستند. به همین دلیل فاکتور وزن در انتخاب یک جاروبرقی مناسب بسیار مهم است. امروزه شرکتهای مختلف سازنده با علم به این نیاز نسل جدیدی از جاروبرقی ها را با وزنی در حدود ۴ کیلو به بازار عرضه کردند که برای استفاده های خانگی بسیار مناسب هستند.

قطعات و خدمات پس از فروش

اکثرا در هنگام خرید یک وسیله برقی ، سعی می کنند که حتما از مدل خارجی آن تهیه کنند. اما بایستی توجه کنید که لوازم برقی با هر درجه از کیفیت نهایتا به سرویس و یا تعویض قطعات نیاز پیدا می کنند. در صورتی که وسیله برقی شما در تعمیرگاه های غیرمجاز تعمیر شده یا قطعات غیر فابریک بر روی آنها وصل شوند از کیفیت آنها کاسته خواهد شد.

صدای جاروبرقی


جاروبرقی یکی از پرصدا ترین وسایل برقی در منازل است که گاهی صدای آن آزار دهنده می باشد. در هنگام خرید بایستی با توجه به دفترچه راهنمای جاروبرقی و میزان صدای تولیدی آن که بر حسب " دسی بل" است جاروی مناسبی را انتخاب کنید.

مانور پذیری


زمانی که شما مشغول کار با جاروبرقی هستید بایستی پس از تمیز کردن هر نقطه از منزل به نقطه دیگری بروید و بتوانید به راحتی جارو را حرکت بدهید. پس تحرک جارو نیز مسئله مهمی است.

ظرفیت مناسب کیسه


توجه کنید که ظرفیت کیسه جاروبرقی شما بایستی متناسب با نیاز شما باشد. به طور مثال اگر شما ساکن یک آپارتمان کوچک هستید به یک جاروبرقی با کیسه ای کوچک تر نسبت یک خانواده با یک خانه چند طبقه نیاز دارید. حجم مناسب کیسه جاروبرقی یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب یک جاروبرقی مناسب است.  

 

واژه نامههای جارو برقی

دور موتور متغیر: برای جارو کردن کف هایی با پوشش های گوناگون به دور موتورهای متغیر و  متفاوتی نیاز است.این قابلیت در بیشتر جارو برقی ها وجود دارد.


نوع مخزن: جارو برقی های مختلف مخزن های متفاوتی برای جمع کردن گرد و غبار و زباله دارند.پاکت،کیسه دائمی و...از جمله از این مخرن ها هستند.

فیلتر هوا: این وسیله در قسمت مکنده جارو برقی قرار دارد و از ورود گرد و غبار به داخل دستگاه جلوگیری می کند.

لوله تلسکوپی :دسته جارو برقی است که قابلیت جمع شدن و تنظیم در اندازه های مختلف را دارد .

میزان صدا : در بیشتر جارو برقی های امروزی سیستمی تعبیه شده است که صدای آنها را هنگام کار کردن تا حد امکان کم می کند پایین ترین صدای مزاحم 72 دسی بل است .

 

مراجعه به نمایندگی تعمیرات ال جی یکی از معقول ترین کارهایی است که می توانید در صورت وقوع اختلال در عملکرد عادی دستگاه انجام دهید.اگر دستگاه شما کارت ضمانت دارد و تاریخ آن منقضی نشده است می توانید به دیبا سرویس یا نمایندگی تعمیرات ال جی مراجعه نمایید و اگر لوازم خانگی شما فاقد کارت گارانتی است، فقط کافی است با مجموعه ی ما تماس بگیرید.

 

نمایندگی ها


 نمایندگی تعمیرات ال جی

نمایندگی تعمیرات بوش

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ویرپول

تماس با ما

آدرس شعبه 1 : تجریش - خیابان فنا خسرو - خیابان اسدالهی - بن بست شبنم - پلاک 6

تلفن : (10 خط ویژه) 22717796

آدرس شعبه 2 : ستارخان - خیابان کاشانی پور - مجتمع توحید - طبقه اول - پلاک 179

تلفن : 44291224 - 44291259

آدرس شعبه 3 : خیابان ری - سه راه امین حضور - کوچه میر مطهری - پاساژ امام جواد - طبقه 2-  -پلاک 19

تلفن : 33505385 - 33514460

تلفن انتقادات و پیشنهادات : 09381828186

Scroll to Top