نکات مهم در استفاده ماشین ظرفشویی

نمایندگی تعمیرات سامسونگدر مقاله پیش رو، کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، نکانی مهم در رابطه با استفاده از ماشین ظرفشویی که این روزها در میان خانواده ها با استقبال چشمگیری روبرو شده است، آماده کرده اند تا مشتریانی که از این دستگاه استفاده می کنند پیش از مصرف از آنها مطلع باشند. جهت هرگونه پاسخگویی به سوالات خود می توانید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر...

نکاتی در مورد استفاده از ماشین های لباسشویی

نمایندگی تعمیرات سامسونگنکاتی در مورد استفاده از ماشین های لباسشویی

۱) هنگام اولین استفاده از ماشین لباسشویی بدون اینکه لباس‌ها را داخل ماشین بریزید، ابتدا پودر را در داخل مخزن مورد نظر ریخته سپس برنامه را روی ((cotton 90)) بگذارید و استارت بزنید تا شستشوی آب‌بندی انجام شود.

 

مطالعه بیشتر...

تفاوت فرهای توکار با مایکروویو

نمایندگی تعمیرات ال جیاکنون چند سالی است که در منازل جدید و در زمان نصب کابینت به جای اجاق گازهای مبله از اجاق گازهای صفحه ای استفاده می گردد. به همین علت تعداد بسیار زیادی از افراد برای گذاشتن فر دچار مشکل می‌شوند!شما می توانید با خرید این محصولات از نمایندگی های ال جی، از بخش پشتیبانی و خدمات آن در قالب نمایندگی تعمیرات ال جی هم بهره مند شوید.

مطالعه بیشتر...

نسل جدید ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگسامسونگ الکترونیک، دو محصول جدید را در رده ماشین لباسشویی برای سال ۲۰۱۶ معرفی کرده است. در ادامه این مقاله نمایندگی تعمیرات سامسونگ به شرح آن می پردازد.
باین محصولات، نمایش‌دهنده نوآوری‌هایی ساده و درعین حال کارآمد هستند که کار شست‌وشو را برای مصرف‌کنندگان راحت می‌کنند.

مطالعه بیشتر...

ساختمان و اجزاء تشكيل دهنده جارو برقي

نمایندگی تعمیرات سامسونگاين وسيله از نظر ساختمان به دو قسمت كلي تقسيم مي شود كه عبارتند از :
الف- اجزاء الكتريكي:
1- موتور:    
 مهمترين قسمت الكتريكي جارو برقي را موتور آن تشكيل مي دهد كه از نوع يونيورسال است.موتور هاي يونيورسال را در مبحث موتور هاي الكتريكي از فهرست لوازم برقي بطور كامل شرح داده ايم لذا از تكرار مجدد آن مطالب صرفنظر مي شود.

مطالعه بیشتر...

کاربردهای توستر


نمایندگی تعمیرات سامسونگچندسالی است که استفاده از انواع و اقسام فرهای رومیزی در بین خانواده‌های ایرانی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. یکی از پرکاربردترین و سالم‌ترین انواع این محصولات آون‌توسترها هستند که فرهای رومیزی برقی با حجم ۹ لیتر تا ۵۰ لیتر را دارا می‌باشند.

مطالعه بیشتر...

راهنمای استفاده از پکیج گرمایشی

 

امروزه پکیج ها جایگزین موتور خانه های پرهزینه شده است اما پکیج باید با توجه به قوانین و معیارهایی ک مشخص شده است نصب کنیم.

به این منظور افراد خاصی که واجد شرایط و متخصصین مجاز که با توجه به قوانین حاکم که توسط شرکت مشخص شده است توانایی نصب را دارند.

مطالعه بیشتر...

تماس با ما

آدرس شعبه 1 : تجریش - خیابان فنا خسرو - خیابان اسدالهی - بن بست شبنم - پلاک 6

تلفن : (10 خط ویژه) 22717796

آدرس شعبه 2 : ستارخان - خیابان کاشانی پور - مجتمع توحید - طبقه اول - پلاک 179

تلفن : 44291224 - 44291259

آدرس شعبه 3 : خیابان ری - سه راه امین حضور - کوچه میر مطهری - پاساژ امام جواد - طبقه 2-  -پلاک 19

تلفن : 33505385 - 33514460

تلفن انتقادات و پیشنهادات : 09381828186

Scroll to Top